Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

İleri Model Fikstür Kalıp Tasarım 2011 yılında kurulan kalıp tasarımı alanında faaliyet gösteren yerli bir kuruluştur.
Firma Beyçelik, Tofaş firmalarında uzun yıllar boyunca kalıp tasarımı alanında hizmet vermiştir. 2011 yılında kurulan İleri Kalıp Tasarım şu an 12 adet tasarım personeli, 14 adet imalat personeli ile birlikte Tofaş, Ford, Beyçelik, Fontana, Coşkunöz firmalarına kalıp tasarımı hizmeti sunmaktadır.

Tasarımı yapılan kalıplarda ki uzmanlık alanı transfer kalıpları olmakla beraber, HTL hatlarda da uzmanlığını üst seviyelere çıkarmış bulunmaktadır. Bunların yanında manuel hat, robotlu hat, progresif ve adımlı açınım kalıpları da tasarlanmaktadır.

Misyonumuz;

Sac Metal Kalıp sektöründeki müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için tüm bilgi ve birikimlerimizi kullanarak, gelişen teknolojileri takip etmek, bunları uygulamaya dökmek ve gerekli organizasyonları kurarak müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Ürettiğimiz ürünü kaliteli, uygun maliyetle, zamanında teslim etmektir.

Vizyonumuz;

Sac Metal Kalıp sektöründe, ürün tasarımından kalıp imalatına kadar olan her aşamada müşterilerine hızlı, kaliteli ve sonuç odaklı çözümler üreten, teknolojiyi yakından takip ederek müşterileri için en doğru çözümleri üreten öncü kuruluş olmaktır.